Скління балконів, скління лоджій в Одесі

Скління балконів, як і скління лоджій на сьогоднішній день є одним з кращих способів збільшення корисної площі квартири. А співвідношення ціни, якості та отриманих результатів щодо підвищення комфортабельності житла, дозволяє визнати цей варіант, як один із найефективніших. До того ж засклений балкон, як і засклена лоджія, стане новим елементом Вашої квартири, радуючи затишком, світлом і теплотою.

Звернувшись до компанії «Хатка», Ви отримаєте грамотно спроектовані, якісно виготовлені та кваліфіковано змонтовані конструкції для скління балкона або лоджії, з урахуванням усіх Ваших побажань.

Переваги скління балконів та лоджій:

 • остекление балконовМожливість організації додаткового жилого простору.
 • Можливість організації простору з індивідуальною спрямованістю.
 • Створення перешкоди для проникнення пилу, дощу та снігу.
 • Високі показники шумоізоляції.
 • Високі показники теплоізоляції.
 • Естетичний зовнішній вигляд.
 • Довговічність та надійність конструкцій.

Заскливши лоджію Ви зможете збільшити кухню, вітальню, або спальню, створивши загальний об’єднаний простір, або навпаки, відокремивши лоджію від кімнат, за допомогою похило-розсувної системи задати зовсім інший напрямок, організувавши кабінет, міні спорт зал, ігрову або щось інше.

Заскливши балкон Ви зможете організувати простір придатний для зберігання чогось, вирощування квітів, або сушіння білизни, не побоюючись при цьому холоду, пилу, снігу або дощу.

Балкони та лоджії засклені за допомогою ПВХ профільних систем в Одесі називають металопластикові балкони та металопластикові лоджії або пластикові балкони та пластикові лоджії. Ці назви мають на увазі під собою використання одного і того самого матеріалу. Компанія «Хатка» пропонує Вам замовити розстібні або теплі похило-розсувні системи з пластику для скління балконів та лоджій.

Тепла похило-розсувна система для скління балконів або лоджій.

наклонно-раздвижная система

При склінні балконів або лоджій похило-розсувними вікнами з металопластикових профільних систем Ви отримуєте:

 • економіть простір на величину ширини відкритої стулки;
 • тепла лоджія або балкон, який може стати частиною кімнати;
 • велику здатність світлопропускання завдяки великогабаритним розмірам стулок.

Похило-розсувні системи можуть, як відкидатися на провітрювання, так і відчинятися, стулка виїжджаючи вперед, потім плавно, рухаючись по напрямній відсувається в бік глухої частини вікна або дверей. Похило-розсувні вікна використовуються для скління балконів і лоджій по висоті від перил і до стелі, похило-розсувні двері використовуються для скління виходу на балкон або лоджію.

Поворотно-відкидні або розпашні теплі віконні та дверні конструкції для скління балконів або лоджій.

дверные конструкции

При склінні балконів або лоджій поворотно-відкидними конструкціями з металопластикових профільних систем Ви отримуєте:

 • теплий балкон або лоджію, що може стати частиною кімнати;
 • можливість скління балкона від підлоги до стелі.

Використовуючи такий вид скління, можна замінити, як окремо верхню частину балкона, що відкривається, так і при необхідності, нижню глуху, що надає гармонійності всієї конструкції.
Скління в такому випадку проводиться обраною профільною системою з металопластику, нижня частина такого балкона комплектується сендвіч-панелями, або склопакетами на вибір клієнта. Такий вид балконів називають «французький балкон».

«Французький балкон» виходить теплим і герметичним, в результаті Ви отримаєте не тільки естетичний зовнішній вигляд, як усередині так і зовні, але і економію коштів на утепленні балкона або лоджії.