Як формується ціна на металопластикові вікна

Сьогодні купити пластикові вікна в Одесі можна в багатьох компаніях, фірмах і магазинах. Кожен покупець керується своїми методами і критеріями вибору, коли збирається придбати вікна або двері з ПВХ профілю: хтось вибирає відповідно до розташування магазину, хтось за рекомендацією знайомих, хтось звертає увагу тільки на вартість вікон, але кожен , безсумнівно, сподівається отримати якісні та зручні в експлуатації металопластикові вікна і двері.

Одеса має в своєму розпорядженні величезну кількість фірм, що пропонують купити вікна різних виробників за різними цінами, завдяки цьому купити якісні
окнометалопластикові вікна, двері та інші конструкції в Одесі, не складно, просто, необхідно знати, на що в першу чергу слід звертати увагу при виборі і подальшій покупці вікон і дверей.
Ми пропонуємо Вам пройти маленький екскурс, вникаючи, з чого і як виробляють конструкції з ПВХ профілю, що допоможе Вам краще орієнтуватися в ціноутворенні на металопластикові вікна і двері.

Для початку розглянемо сам процес виробництва металопластикового виробу, ми хочемо підкреслити, що описаний нижче процес є стандартним процесом виробництва металопластикового вікна необхідним для його довговічності і Вашої зручності в процесі експлуатації. Економія в ході стандартного процесу виробництва може призвести до зниження ціни на металопластикові вікна, із втратою довговічності та споживчих якостей виробу. З цієї причини будьте пильні, коли Вам пропонують надто дешеві вікна та двері.

  • 1.Перший етап у виробничому процесі вікон і дверей з металопластикового профілю є нарізка профілю. Дуже важливо на цьому етапі точно дотриматися розрахункових розмірів, тому що від цього в результаті буде залежати жорсткість і герметичність конструкцій. Всі вікна пропоновані компанії «Хатка» виготовлені на заводах з використанням високоточного обладнання.
  • 2.Другий етап — оснащення профілю сталевим контуром, що підсилює. Саме наявність цього контуру і надає конструкціям міцність, а самі вироби називаються металопластикові. Відсутність підсилюючого контуру дає значне зниження ціни пластикового вікна, однак, вироби без підсилюючого контуру будуть не довговічними і неміцними, і незабаром їх доведеться змінювати знову. Так як компанія «Хатка» пропонує Вам тільки заводські вікна, наявність сталевого контуру, що посилює, гарантується.
  • 3.Третій етап — зварювання заготовок для рам і створок із металопластикового профілю. За допомогою використання заводського обладнання профіль зварюється одночасно в чотирьох кутах, що дозволяє дотриматися рівності діагоналей конструкції. В результаті готові вироби, які ви купуєте у компанії «Хатка» герметичні і жорсткі.
  • 4.Четвертий етап — виготовлення імпостів, оснащення їх посилюючим контуром і встановлення в готові рами. Вікна, дері та інші конструкції, куплені в компанії «Хатка», виготовлені таким чином, що в результаті встановлення імпоста рама залишається без щілин.
  • 5.П’ятий етап полягає у зачистці зварних швів. Всі шви у виробів, які Ви можете купити у компанії «Хатка» зачищаються автоматично в заводських умовах, що дозволяє отримати чистий рівний шов без пошкоджень профілю.
  • 6.Шостий етап — відбувається установка фурнітури на раму і створену частину майбутнього вікна або двері. Продукція, пропонована компанією «Хатка», виробляється на обладнанні в заводських умовах, що в свою чергу дозволяє поставити фурнітуру з точності, запропонованої виробниками фурнітури. Теж саме неможливо повторити вручну. Правильно встановлена фурнітура є запорукою комфортної експлуатації в майбутньому.
  • 7.Сьомий етап — на останньому етапі нарізаються штапики і встановлюються склопакети. Вікна та двері, придбані у компанії «Хатка», мають закінчений і естетично гарний вигляд.

Також на вартість вікна впливає різна вартість складових і послуг: профіль, фурнітура, склопакети, конфігурація, колір і складність конструкції, монтажу та доставки.

Таким чином, якщо розглядати дві конструкції однакової площі, дешевше буде біле квадратне вікно зі звичайним відкриванням, виготовленим з використанням 3-х камерного профілю і звичайного 1-но камерного склопакета, без москітної сітки, доставки та монтажу, всі інші варіації — зміни форми, кольору, профілю на 5-ти камерний, положення у яких відкривається вікно або склопакета на, припустимо, 2-х камерний, наявність москітної сітки — призведуть до кінцевого подорожчання.

Наша компанія зможе надати Вам грамотні консультації і за необхідності підкаже, як можна знизити вартість і запропонує найнижчі ціни на металопластикові вікна двері та інші конструкції з ПВХ профілю у Вашому конкретному випадку, без шкоди якості та зручності експлуатації.