Кольорові вікна та двері

Такі вікна здатні підкреслити індивідуальність, створити гармонію і розставити акценти, а іноді просто додати кольори та настрій, насичуючи життя фарбами.

У компанії «Хатка» Ви можете купити або замовити кольорові вікна, двері та інші конструкції з металопластикового (ПВХ) або алюмінієвого профілю в Одесі.

Ламинированные окна

Кольорові  металопластикові вікна, двері та інші конструкції виходять в результаті нанесення на ПВХ профіль спеціальних плівок, що мають різну колірну гаму і фактуру імітації під дерево, цей процес називається ламінуванням, а отриманий в результаті профіль — ламінованим. Сконструйовані вікна, двері та інші конструкції з ламінованого ПВХ профілю, називають також ламінованими.

Існує: одностороння ламінація, коли на білий профіль з однієї із сторін (внутрішньої або зовнішньої) наноситься плівка, з іншого боку в даному випадку профіль залишається білим; двостороння ламінація, коли на коричневий профіль наноситься плівка необхідного кольору.
Процес ламінації здійснюється на високоточному обладнанні при нагріванні під високим тиском у заводських умовах, з використанням якісних плівок стійких до температурних і атмосферних впливів. Тільки так можна отримати якісний ламінований профіль, який надовго збереже первозданний вигляд і насичений колір. Саме такий профіль використовується у всіх кольорових конструкціях компанії «Хатка».

Алюминиевые окна

Кольорові алюмінієві вікна, двері та інші конструкції виходять в результаті порошкового фарбування алюмінієвого профілю, з якого згодом виробляють самі вироби. Даний метод фарбування є екологічно чистим і нешкідливим для здоров’я, а його результатом є унікальна кольорова гамма виробів, що дозволяє втілити в життя будь-які фантазії на тему кольорових світлопрозорих конструкцій.
Розпорошення фарб на алюмінієвий профіль відбувається в спеціальних термокамерах, де при температурі близько 200˚С відбувається полімеризація, яка забезпечує високу адгезію між профілем і фарбуючим матеріалом, в результаті покриття виходить міцним і однорідним. Алюмінієвий профіль, пофарбований таким способом, залишається незмінним під впливом навколишнього середовища і має високу міцність у відношенні механічних пошкоджень. Крім того, алюмінієвий профіль можна пофарбувати з двох сторін у різні кольори.

Таким чином, кольоровий алюмінієвий профіль у поєднанні з іншими особливостями властивими тільки алюмінієвому профілю (довговічність, легкість, міцність), дає можливість створювати конструкції, здатні задовольнити практично будь-які дизайнерські та архітектурні рішення. Фахівці компанії «Хатка» із задоволенням допоможуть Вам підібрати та спроектувати конструкції з високоякісного кольорового алюмінієвого профілю.