Встановлення металопластикових вікон в Одесі.

установка окон

Продаж та установка вікон та інших конструкцій один із провідних напрямків діяльності компанії «Хатка». Для нас дуже важливо, щоб кожен наш проданий продукт гармонійно вписався в життя клієнта. З цієї причини ми ретельно вивчаємо технічні характеристики кожного окремого об’єкта (будь то квартира, балкон, лоджія, будинок, офіс, магазин), з’ясовуємо потреби та побажання клієнта, і тільки після того, як зберемо всю необхідну інформацію, приступаємо до створення та проектування конструкції, щоб у кожному конкретному випадку запропонувати Вам оптимальний варіант скління.

Звертаючись до нашої компанії, Ви зрозумієте, що купівля та встановлення вікон, дверей та інших конструкцій з пластику можуть стати простим і приємним заняттям, а безкоштовне регулювання та обслуговування фурнітури протягом року, дозволить Вам насолоджуватись комфортом.

Крім стандартного пакету послуг пов’язаних із вимірюванням, проектуванням, виготовленням та монтажом вікон, дверей та інших конструкцій із ПВХ профілю, перелік послуг компанії «Хатка» досить різноманітний і широкий:

 • 1.монтаж оконМонтаж за технологією Illbruk, адаптований під особливості Одеського будівельного та житлового фонду, значно підвищить термін і якість експлуатації металопластикових конструкцій.
  При такому монтажі використовують технологію тришарового ущільнення стиків. Перший шар — заповнення монтажного шва поліуретановою піною, яка в свою чергу є утеплювачем. Другий шар — зовні на стик накладається стрічка, що саморозширюється, яка перешкоджає попаданню сонячних променів на піну (запобігаючи при цьому руйнуванню піни). Ця стрічка також захищає піну всередині стику, що утворився від вологи зовні вікна, і одночасно з цим, дозволяє виводити конденсат, що утворився в результаті різниці температур (перешкоджаючи при цьому охолодженню і промерзанню піни). Третій шар — зсередини стик закривається стрічкою, яка забезпечує герметичність стику, перешкоджаючи проникненню вологи з приміщення. Така система монтажу дозволяє максимально захистити стик вікна з віконним прорізом від вологи, як зовні, так і зсередини, і обмежити попадання ультрафіолету на монтажну піну. Завдяки використанню технології illbruck при монтажі металопластикових вікон Ваші вікна прослужать Вам довгі роки.
 • 2.Монтаж укосів дозволить металопластиковим вікнам набути закінченого вигляду.
 • 3.установка металлопластикового окнаЗаміна склопакетів, зіпсованих на нові, або заміна звичайних склопакетів на мультифункціональні або енергозберігаючі склопакети, не буде проблемою, якщо Ви доручите це нам. Ми замірюємо, виготовляємо та встановлюємо склопакети різних розмірів та складності.
  Скло складає більше 80% всієї світлопрозорої конструкції і безпосередньо впливає на теплоізоляційні та шумоізоляційні властивості вікон, дверей та інших конструкцій.     Коефіцієнт опору теплопередачі вікна, R (м2 °С/Вт) Величина R =0,5 (м² °С/Вт) означає що в результаті різниці температур зовні і зсередини склопакета, що дорівнює 1 ° С, через 1 м² безповоротно йде 2 Вт тепла. Не складно обчислити, наприклад, що при різниці температур 10°С, через 1 м² йде 20 Вт тепла. Завдяки використанню нових технологій, створені склопакети, що значно збільшують здатність металопластикових конструкцій до тепла та звукоізоляції. Енергозберігаючі склопакети, що мають високі теплозберігаючі властивості, дозволять Вам значно економити на опаленні. Мультифункціональні склопакети включають сонцезахисний і енергозберігаючий ефект, що сприяє створенню комфортного мікроклімату протягом усього року. Використання інноваційних склопакетів крім інших переваг дає можливість меншого навантаження на стул вікна або двері, що сприяє збільшенню терміну служби фурнітури.
 • 4.Виготовлення та встановлення москітних сіток. Якщо Ви, з якихось причин не встановили москітні сітки, наші фахівці приїдуть у зручний для Вас час і встановлять москітні сітки. Якщо Ваші москітні сітки зіпсовані, або Ви хочете додатково встановити москітні сітки, компанія «Хатка» виготовить і встановить москітні сітки необхідних Вам розмірів і кольорів.
 • 5.Заміна глухих стулок на ті що відкриваються та відкидні. Можливо, в процесі експлуатації ви відчули необхідність у ще одній стулці, що відкривається, саме в тому місці, де у вас за проектом стоїть глуха стулка (Наприклад, важко мити  пластикові вікна, тим більше на верхніх поверхах). Фахівці «Хатка», за параметрами Вашого вікна заміряють, виготовлять і встановлять стулку, що відкривається.
 • 6.Заміна фурнітури дозволяє покращити якість експлуатації Ваших вікон. Заміна фурнітури дозволяє також у стулці зі звичайним відкриванням додати функцію провітрювання.
 • 7.Регулювання, металопластикових  конструкцій необхідне після закінчення певного терміну експлуатації. Наші фахівці кваліфіковано нададуть Вам цю послугу, ми регулюємо конструкції будь-якої складності.
 • 8.Діагностика, технічне обслуговування та ремонт металопластикових дверей, вікон та інших конструкцій з ПВХ або алюмінієвого профілю. Усі разом чи за окремлення Ви можете замовити в компанії «Хатка», ми можемо продовжити «життя» вашим вікнам.
 • 9.Скління балконів та лоджій. Спроектуємо та змонтуємо скління балкона або лоджії під Ваш індивідуальний запит, враховуючи всі нюанси, особливості та потреби. Розглянемо як звичайні варіанти скління, так і скління з використанням зсувних і розсувних систем.