Вікна у кредит та у розстрочку: порівняння пропозицій

Не відкладайте на завтра те, що можна засклити вже сьогодні.

Купівля вікон для дому чи квартири, замовлення дверей та ролет для готелів та магазину, може здійснитись значно швидше та легше з використанням розстрочки чи кредиту.

Не треба чекати! Вибирайте зручну кількість платежів та насолоджуйтесь домашнім затишком або отримуйте прибуток вже сьогодні.

Переваги.

Для кого це вигідно?

Для тих, хто планує купити вікна для дому, дачі чи заміського котеджу.

Припустимо, Ви будуєте будинок, заміський котедж чи дачу. І ось настає довгоочікуваний момент, коли фундамент залили, стіни вигнали, покрівлю замовили та необхідно встановити вікна у будинок. І так сталося, що Ви трохи виходите за рамки сьогоднішнього бюджету на покупку вікон у будинок, котедж або на дачу.

Склити будинок потрібно терміново, щоб встигнути в'їхати до Нового Року.

Що робити? Відмовитися від кольорових вікон, які надають індивідуальності всьому Вашому будинку або котеджу. Не робити шпроси у дверях-перегородці, між їдальнею та кухнею. Купити вікна, які значно поступаються теплохарактеристикам, тим які були розраховані в проекті.

Або звернутися до компанії Хатка, підібрати варіант скління, про який ви мріяли, та оформити його у розстрочку або кредит на вигідних для Вас умовах.

Для тих, хто хоче засклити готель, магазин, кафе, салон краси.

Припустимо, у ваш готель потрібно встановити вікна та двері; або ви відкриваєте магазин і Вам потрібно купити двері та ролету, а можливо Ваше кафе чи салон краси потрібно засклити панорамними вікнами. Але! У Вас стався касовий розрив, ось невдача. Що робити? Відкладати відкриття до часу надходження потрібного обсягу коштів.

Або зателефонувати до компанії Хатка, дізнатися вартість скління, спільно з менеджерами банку вибрати умови фінансування, та отримувати прибуток вже сьогодні!

Для тих, хто підбирає вікна, скління балкона, лоджії у квартиру.

Якщо Ви робите ремонт у квартирі, навряд чи, Ви залишите без уваги вікна, балкон або лоджію. І неважливо, це заміна старих вікон та лоджії у квартирі або встановлення балкона у новобудові. Однак, частково Ваші заощадження для здійснення ремонту мають безготівкову форму. Переважна більшість підрядників і продавців будівельних матеріалів хочуть оплату готівкою. Але Вам зручніше безготівковий розрахунок. Що робити? Перевести в готівку гроші.

Або відправити заявку на розрахунок вікон або балкона в компанію Хатка, та замовити вікна, балкон чи лоджію, тому що Вам зручно, скориставшись розстрочкою, як додатковим бонусом.

Для тих, кому необхідно терміново замінити вікно, двері або балконний блок.

Іноді трапляються не зовсім приємні події. Наприклад, Ваше стареньке вікно в кухні, яке служило Вам вірою і правдою довгі роки, одного серпневого дощового вечора, зовсім перестало захищати Вашу кухню від дощу. Або після успішного та ретельного фарбування, балконний блок назавжди попрощався зі своїми дверима, коли Ви намагалися його відкрити. А може, вікно в дитячій зовсім розсохлося, і все б нічого, але на календарі листопад, і до всього іншого, лопнуло скло. Вікно, двері або балконний блок Вам потрібні якнайшвидше, але необхідна сума в бюджеті Вашої молодої сім'ї не передбачена. Що робити? Збирати гроші та терпіти незручності, просити у родичів та знайомих.

Або напишіть на вайбер компанії Хатка, купіть вікно, двері або балконний блок вже сьогодні, а платіть протягом 4 місяців.

1.«Розстрочка без пільгового періоду.»

2."Розстрочка з пільговим періодом на 4 міс."

3. «Розстрочка з пільговим періодом на 5 міс.»

4. "Розстрочка з пільговим періодом на 10 міс."

Вікна у розстрочку може оформити будь-який замовник компанії Хатка у віці від 21 до 65 років. (Виняток становлять юридичні особи).

Необхідні документи:

«Тепла оселя» - государство реально возмещает до 55% от стоимости окон

Основные тезисы программы "Тепла оселя"

теплый дом

Программа "Тепла оселя" - пошаговое руководство

Шаг 1 Шаг 2 Шаг 3 Шаг 4 Шаг 5
замер укргазбанк кредит документы возмещение
Вызвать замерщика из компании "Хатка", для точного расчета стоимости остекления После получения счета и спецификации на окна, обратитесь в отделение "Укргазбанка", для получения кредита Оплатите начальный взнос 10% и получите кредит на оставшуюся сумму После получения готовых окон - передайте банку подтверждающие покупку документы После получения возмещения от государства либо продолжайте пользоваться кредитом, либо досрочно погасите его

Немного о текущих ценах на металлопластиковые окна в Одессе

Ориентировочно рассчитано остекление нескольких типов квартир в профильной системе WDS или KBE класса Комфорт, остекление коттеджей и частных домов рассчитывается индивидуально. Более подробную информацию можно найти на странице с ценами (окна класса "Комфорт" и выше) или позвоните в компанию "Хатка" по телефону (048) 795-57-28.

3-ех комнатная "Чешка" (6 изделий) - от 25 000грн (компенсация 13750 грн, макс выгода 12750 грн)

2-ух комнатная "Чешка" (5 изделий)- от 20 000 грн (компенсация 11000 грн, макс выгода 10180 грн)

1-но комнатная "Хрущевка" (5 изделий)  - от 16 700 грн (компенсация 9185 грн, макс выгода 8485 грн)

Примеры различного использования программы "Тепла оселя"*

Вариант 1 Вариант 2 Вариант 3
Описание В этом примере представлен расчет, если Вы действительно хотите взять кредит на 3 года. В этом примере Вас не интересует длительный кредит, сделаем его условно на 6 месяцев У Вас нет потребности в кредите как таковом, но есть желание получить максимальную компенсацию
Длительность кредита в месяцах 36 6 2
Стоимость окон 25000 25000 25000
Первоначальный взнос 2500 2500 2500
Сума кредита 22500 22500 22500
Комиссия 4% при получении кредита 900 900 900
Возмещение 55% государтсвом 13750 13750 13750
Платежи по кредиту первый месяц 460 460 460
2-ой 407 407 9210
последующие 407 407 -
последний 807 9703 -
Итого расходов всего платежей 18505 15191 13070
Ваша реальная экономия 6495грн или 26% 9809грн или 39% 11930грн или 48%
Вывод Вы получаете не просто беспроцентный кредит на 3 года, а еще и заплатите меньше на 6495грн Кредит на 6 месяцев и при этом солидная экономия в 9809грн или 39% от суммы. Она может стать еще больше при более раннем погашении Максимальная величина экономии при замене окон по программе "Тепла оселя"*
*Расчеты приблизительные, точные цифры Вы сможете узнать только после расчета кредита в "Укргазбанке"
**Примеры рассчитаны при условии компенсации государством во 2-ой месяц, если компенсация придет в 1-ый месяц кредита, экономия будет еще выше.

Вопросы и ответы по программе

Зачем мне оформлять кредит, если он мне не нужен? Можно ли просто получить 55% возмещения от государства.

Нет, по условиям программы "Тепла оселя", возмещение идет только при условии оформления кредита в госбанке.

Как и когда происходит возмещение?

Если подтверждающие покупку окон документы приходят в банк до 8 числа текущего месяца, то компенсация приходит до 25 числа текущего месяца, если же после 8 числа документы попадают, то возмещение происходит до 25 числа следующего месяца. Возмещение приходит на списание "тела" кредита, сразу после этого его можно досрочно погасить.

iq energy ТЕЛПА ОСЕЛЯ
Банк- партнер укрсиббанк укргазбанк
Сумма кредита до 150 000 от 1000 до 50 000
Срок кредита от 2 до 48 месяцев от 12 до 36 месяцев
Процентная ставка 22,80% 24,50%
Комиссия за выдачу кредита 1,90% 4%
Возмещение 35% Возмещает Европейский Банк Реконструкции и Развития 55% Возмещают: 35% — Государственное агентство по энергоэффективности и энергосбережения Украины 20% — бюджет г.Одессы
Первоначальный взнос 0% 10%
Страховка отсутствует отсутствует
Возможность досрочного погашения Возможно без ограничений и штрафов Возможно без ограничений и штрафов
Подробнее