Як вибрати пластикові вікна

Людина, яка вперше стикається із заміною старих дерев’яних вікон на нові металопластикові вікна, може розгубиться від великої кількості інформації, і нових, не зовсім зрозумілих, термінів, якими оперують продавці конструкцій з ПВХ профілю.

офис ХаткаОдеса наповнена магазинами з продажу вікон, дверей та інших конструкцій з металопластикового профілю, всі вони пропонують готові вироби різних виробників з безлічі профільних систем. АЛЕ ЯК ВИБРАТИ? Як знайти те вікно, яке підійде саме Вам, створюючи затишок і комфорт, довгі роки.

Ми не перестаємо говорити своїм клієнтам, про індивідуальне проектування вікон у кожному конкретному випадку, так як металопластикові вікна є стандартними товарами, з можливістю, і навіть необхідністю адаптації під кожного клієнта, враховуючи особисті потреби бюджету; особливості будівлі та приміщення; дизайнерські та архітектурні рішення.

Для того щоб вибрати оптимальний для Вас варіант і не переплачувати, за опції в яких немає необхідності, пропонуємо Вам визначити Ваші потреби і очікування від майбутнього скління.

За вашими вікнами тиха вулиця або паркова зона, в такому випадку ви можете значно заощадити на звукоізоляційних властивостях склопакетів і профілю. В іншому випадку ми рекомендуємо двокамерний склопакет з різною дистанцією між склом, встановлений в 5-6 камерний профіль.

Ви хочете замовити прямокутний виріб білого кольору, в такому випадку Ви не платите за ламінацію, і складність конструкції, але якщо дизайнерське рішення вимагає конструкцію іншого відтінку, або форми ціна буде вище, це необхідно враховувати при замовленні вікон.

Ваші вікна виходять на південну сторону і надійно захищені від вітру, Ви можете знизити витрати на купівлю вікон, і поставити 4 камерний профіль і звичайний 1 камерний склопакет. Ми в свою чергу пропонуємо Вам звернути увагу на економію, яку можна отримати в результаті застосування енергозберігаючих або мультифункціональних склопакетів.

Ваші вікна знаходяться на верхніх поверхах, або захищені ґратами в такому випадку у вас пропадає необхідність в встановленні протизламної фурнітури і спеціальних склопакетів «триплекс», в іншому випадку Ви можете розглянути можливість оснастити Ваше вікно.

Ви збираєтеся тримати вікно закритим, або рідко використовувати можливості відкривання (відкриття, провітрювання), Вам не потрібна функція провітрювання, тоді Ви зможете знизити вартість вікна за рахунок фурнітури. В інших випадках, чи то часте використання системи відкривання вікна, чи потреба в багатоступінчастій системі відкривання — ми наполегливо не рекомендуємо економити на фурнітурі, так як саме від якості фурнітури безпосередньо залежить зручність експлуатації всієї конструкції, і довговічність системи відкривання.

Ви ставите вікно на певний час, і через нетривалий термін збираєтеся його змінювати, оскільки, наприклад, плануєте повну реконструкцію. У такій ситуації, ви можете собі дозволити економію на монтажі, якщо Вам необхідно встановити вікна, як мінімум на 20-30 років, рекомендуємо Вам звертати увагу на техніку монтажу та кваліфікацію співробітників які його здійснюють. Компанія «Хатка» гарантує якість монтажу, що дозволить Вашим вікнам служити тривалий час.

Після того як Ви визначите потреби, ми разом зможемо спроектувати оптимальний для Вас варіант скління, враховуючи всі технічні характеристики. В результаті Ви отримаєте продукт, який буде створений спеціально для Вас.