Розсувні системи в Одесі

Раздвижные окна

Розсувні системи ідеально впишуться в інтер’єр, де необхідно убезпечитися від холоду і зробити навколишній пейзаж частиною інтер’єру Вашого будинку.

Відмінними рисами розсувних систем з ПВХ профілів є:

  • можливість економії простору, на величину відкривання стулки;
  • можливість створення панорамного вигляду завдяки великогабаритним розмірам;
  • можливість розділення та об’єднання простору;
  • широка кольорова гама;
  • поєднання естетики, функціональності та зручність в експлуатації;
  • збереження всіх переваг, властивих матеріалу.

Розсувні системи ідеально підійдуть для скління: балконів та лоджій, літніх терас та зимових садів, басейнів, сучасних будинків, готелів, конференц залів, банків, офісів.

Розсувні системи з металопластику допоможуть зробити Ваше життя комфортним, а навколишній простір гармонійно організованим. Фахівці компанії Хатка підберуть, спроектують, виготовлять і змонтують такий варіант скління, з використанням розсувних систем, який підійде саме Вам.

Ви можете купити розсувні вікна та двері в Одесі

Розсувні металопластикові вікна ідеально підходять для скління лоджій і балконів. Розсувні балконні вікна бувають теплими і холодними, все залежить від матеріалу виконання і фурнітури, якій оснащені конструкції.

Теплі пластикові розсувні вікна виробляють з металопластикового профілю, такі вікна обладнані похило розсувною фурнітурою. Використання теплих розсувних вікон дозволять зберегти і перетворити простір лоджії або балкона де в результаті можна створити кабінет, ігровий або міні тренажерний зал, будуар і багато іншого. Не менш актуальним такий вид скління може бути для кухні та кімнат.

Пластикові розсувні вікна ідеально підійдуть для скління лоджій і балконів, а також для скління будь-якого іншого світлового отвору великої площі, забезпечуючи проникнення світла, і економію простору.

Раздвижные системыРазсувні металопластикові двері, допомагають вирішити проблему скління великого отвору з мінімальними втратами місця на відчинення дверей. Також як і розсувні вікна, розсувні двері бувають теплими і холодними.

Такі двері дуже гармонійно впишуться в інтер’єр при склінні веранд або терас. При такому склінні розсувними дверима можна оснастити, як вихід з будинку на терасу або веранду, так і вихід на вулицю.

Пластикові розсувні двері підійдуть для скління широкого дверного отвору, відсутність дверей дозволить заощадити простір, а велика площа забезпечить проникнення більшої кількості світла при необхідності.

Комбінації розсувних вікон та дверей.

Комбінації розсувних вікон і дверей дають безліч можливостей для інтер’єрних рішень, таких як, наприклад, вихід на балкон через розсувні двері; поділ кухні та зони їдальні; поділ офісу на зони за допомогою розсувних перегородок. Розсувні вікна і двері з металопластикового профілю можуть бути кольоровими, ламінованими, декорованими під дерево з різними варіантами накладок, оснащені при необхідності броньованими склопакетами.