Скління приватних будинків та котеджів в Одесі та Одеській області

остекление коттеджа

У нашому регіоні велика кількість котеджів, дач, будинків, особняків.

І ми можемо засклити їх, враховуючи всі вимоги замовника!

Індивідуально.

Скління будинку або котеджу, як правило, відображає характер та смак його власника. З цієї причини наша компанія дуже трепетно ​​ставиться до підбору та проектування кожного замовлення зі скління приватного будинку, котеджу, або дачі.

Гарно.

При роботі із замовником зі встановлення металопластикових вікон у приватний будинок, котедж або на дачу, компанія Хатка пропонує велику кількість, кольорів для ламінації пластикових вікон, декоративних елементів, шпросів, фальш плетінь, різних кольорів скла та різноманіття форм та розмірів пвх вікон для котеджу, будинку чи дачі.

Тепло.

Скління будинку або скління котеджу, як місця, де Ви живете постійно, відрізняється від скління дачі, куди Ви приїжджаєте на літній період. З цієї причини фахівці компанії Хатка підберуть Вам вікна для будинку або вікна для котеджу, враховуючи всі Ваші вимоги до теплоізоляції та енергоефективності Вашого будинку чи котеджу. І із задоволенням запропонують вікна, для дачі враховуючи всі особливості її розташування.

Комфортно.

Коли ми пропонуємо пластикові вікна для приватного будинку, вікна для котеджу або дачі, ми акцентуємо Вашу увагу не лише на теплоізоляційних властивостях металопластикових вікон, а й на сонцезахисних характеристиках склопакетів, які ми використовуємо у вікнах для приватних будинків, котеджів, такі склопакети створюють мікроклімат. Зручність користування досягається за допомогою установки різних варіантів провітрювання та відкривання. Наші спеціалісти не пропустять потреби в звукоізоляції, яка є невід’ємним фактором комфортного життя. Завдяки нашим знанням та досвіду ми пропонуємо Вам мультикомфортні вікна для Вашого будинку.

Безпечно.

Безпечні вікна для котеджу, будинку чи дачі – це не просто встановлення протизламної фурнітури на звичайне вікно. Протизламна фурнітура один із елементів вікна, який у комплексі зі спеціальним армуванням профілю, встановленням броньованого склопакета, дозволяє нам змонтувати Вам додому безпечні протизламні вікна.

Ексклюзивно.

Ми із задоволенням працюємо в команді зі спеціалістами з Вашого боку: прорабом, архітектором і дизайнером, щоб по максимуму втілити всі Ваші бажання. Ми цінуємо Ваш час та індивідуальність. Тому, рекомендуємо звертатися до нас ще на етапі проектування Вашого будинку, в такому випадку ми, спільно з іншими фахівцями, які працюють над проектом, створимо мультикомфортні вікна спеціально для Вас.

Якісно.

На нашу думку, хороша віконна компанія – це та де: Вас вислухають, почують, підберуть кілька відповідних варіантів, акцентують Вашу увагу на всіх перевагах кожного варіанту для Вашого будинку чи котеджу, оформлять замовлення максимально зручним для Вас способом, виконають усі свої зобов’язання. І Ви згадаєте нас тільки тоді, коли Вам знову знадобляться вікна, або Ваші знайомі чи близькі попросять рекомендацію, де можна засклити будинок, дачу чи котедж.